rahvusvaheline kaubavedu

Kogemus näitab, et rahvusvahelistel kaubavedudel on enim levinud transpordivahenditeks vedukautod koos poolhaagistega.

Tavakaupade vedude puhul kasutame tent- ehk kardinpoolhaagiseid. Kardinpoolhaagistel on teadupärast kergesti avanevad küljed, kui on vaja saadetist küljelt laadida. Võimalik on kaupu laadida ka pealt (lae kaudu), kuna kardinpoolhaagistel on selleks loodud head võimalused.

Rahvusvahelises kaubaveos pakume täis- ja osakoormate vedusid oma ja kliendi haagistega. Vajadusel transpordime nii ADR  kui ka ülegabariitseid vedusid, korraldame temperatuuritundlike kaupade vedusid Baltimaade, Skandinaavia ja ülejäänud Euroopa vahel.

Parima kvaliteedi tagamiseks eelistame kasutada oma veovahendeid. Kõik meie sõidukid on varustatud GPS navigatsioonisüsteemiga ja suhteliselt uued. Kaupade liikumist saab monitoorida ja meil on alati võimalik klienti auto asukohast teavitada.

Transpordi Skandinaaviasse teeb keerukamaks meid ümbritsev meri. Tarnete (saadetiste) planeerimisel on oluline arvestada laevaliinide graafikutega. Samuti on laevaliinidel oma nõuded ohtlike ainete transportimiseks. Rahvusvaheliste vedude planeerimisel tuleb arvestada liikluspiirangute ning nädalalõppude sõidukeeldudega.

Koostööpartneritele veel teadmiseks, et lisaks mainitud liikluspiirangutele ja sõidukeeldudele peab veokorraldaja või logistik arvestama juhtide tööaega reguleerivate eeskirjadega. Ainult nii saame tagada turvalise ja pikaajalise koostöö.

Rahvusvahelistel suundadel pakume klientidele Eesti ladudes/terminalides kauba hoiustamise või sealt hilisema jaotusveo teenust. Selleks visake pilk peale Teenused all paiknevale Logistika/Terminal/Ladu valikule.

Andke teada kuidas saame aidata ning võtame Teiega ühendust