Ettevõttest

Koroteri prioriteet on tegutseda Balti riikides. Tegutseme ka Skandinaavias ja mujal Euroopas.

Ettevõte baseerub 100-protsendiliselt Eesti kapitalil. Meie juhtkonnas ja meeskonnas on pikaajaliste kogemustega nii maanteetranspordi kui logistika alal tegutsevaid isikuid.

Rahvusvaheliselt ja riigisiseselt pakume nii täis- kui osakoormate vedusid poolhaagistega. Veame nii oma kui kliendi haagiseid ja haakeid.
Vajadusel transpordime ohtlike ADR ja ülegabariitseid vedusid, korraldame temperatuuritundlike kaupade vedusid Baltimaade, Skandinaavia ja ülejäänud Euroopa vahel. Meie autojuhid on läbinud rahvusvaheliste autojuhtide ja ohtlike ainete veo koolitused .Lisaks sellele omavad autojuhid digitaalseid sõidumeeriku kaarte.

Meie poolt transporditav kaup on kaetud CMR kindlustusega ja kooskõlas CMR konventsiooniga.
Lisaks pakume usaldusväärseid ja efektiivseid logistilisi lahendusi. Tahad müüa oma kaupa jae- või edasimüüjale, saata kiirkorras saadetisi kas või kaubikbussiga, kuid puudub transport ja ladustamisvõimalus? Leiame koos lahendused.

Meie riigisisesed põhi ja -jaotusvedude teenus hetkel katab kogu Eesti territooriumi ja ulatub käesoleval hetkel ka vähesel määral välisikidesse.

Tänu meie usaldusväärsetele partneritele Eestis saame ekspedeerida kaupu ka nendesse riikidesse, kuhu meie autod parasjagu ei sõida ei ekspordiks ega impordiks.

Tolliteenuseid ja lisakindlustusi osutab meile koostööpartner nii Europe import kui Europe export suundadel.

Me pakume teile konkurentsivõimelisi hindu ja vettpidavaid paindlikke teenuseid, mis on kompromisside saavutamiseks eelnevalt Teiega kokku lepitud ja Teie vajadustele vastavaks seatud.

Kui vajate saadetisele rahvusvahelist või riigisisest maanteetransporti Eestisse või siit välja, või ladustamiseks Eestis terminali / lattu, on Koroter teie ideaalne partner kaupade transpordiks, ladustamiseks ja logistilisteks lahendusteks.

Juhul kui te pole enam rahul oma praeguste teenusepakkujatega, leiame kindlasti koos sobivaimad lahendused.

Tarnetähtaegadest kinnipidamine ja kaupade hoiustamine ning toimetamine klientidele tellitud mahtudes ja kvaliteedis on meile väga oluline.

Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame just teile sobiva transpordi- ja ladustamisvõimalused.

Tutvuda saate ka meie blogiga, kus on üleval erinevad teemad ja tegemised.
Blogis infot ka vabadest ametikohtadest ja kütuselisast.