kulleriteenus

Keskendume siin täpsemalt teie vajadustele, et leida õigeid logistilisi lahendusi, pakkudes järgmisi konkurentsivõimelisi teenuseid:
Kaubikbussi ja tagaluuktõstukiga veoauto (kuller) teenus. Pakume seda teenust Eestis ja kokkuleppel ka mõnes lähiriigis.

Kaubikud sobivad suurepäraselt kiiremateks kullersaadetiste kohaletoimetamiseks. Kuid arvestada tuleks ka laevaliikluse graafikutega ja meist mitte olenevate asjaoludega. Kaubikutesse on võimalik kaupa laadida nii taga- kui külguksest.

Tegelikkuses näeb asi välja nii, et kaubikbuss või tagaluuktõstukiga veoauto saadetakse vastavalt tellimusele laadimiskohta ja see toimetab saadetise peatusteta sihtpunkti.

Sellist veoteenust kasutades peate arvestama asjaoluga, et tasuda tuleb edasi-tagasi sõidu eest, kokkuleppel kas enne või pärast teenuse osutamist. Kui aga soovite saata kaupa suuremate ooteaegadeta ka tagasi ja jääda samale marsruudile, on tagasivedu tasuta!

Tänapäeval kasutavad seda teenust põhiliselt ehitusmaterjalide ja dokumentide saatjad, kolijad, auto- ja muude varuosade tarnijad, kodutehnika saatjad remondikohtadesse, trükikojad, erakliendid ja kiiret veoteenust vajavad ettevõtted näiteks messipaika sõitmisel.

Andke teada kuidas saame aidata ning võtame Teiega ühendust